Get It Now

Modernist theme

Netus et malesuada fames ac. Eget gravida cum sociis natoque penatibus et magnis.

FB. PIN. BE. INST. TW.

Vanto – Design & Technology – Smeg Albania Falmec

Design and Technology

Produktet Tona

SMEG

Një histori Mode

Nga makinat dhe arkitektura deri tek interior dizanj dhe moda, stili italian mund të dallohet për nga cilësia dhe eleganca e lartë. Të njohur ndërkombëtarisht për kapërcimin e kufijve të dizajnit dhe ngjyrës. Stili italian shkon përtej sferës së pasarelave së saj prestigjioze të modës, pasi Italia me siguri është gjithashtu një lider në dizajnin imterior dhe arkitekturor.

Në Vanto, identiteti i kompanisë është formuar nga lidera botërorë si Smeg dhe Falmec, ku tek secila produkti merr frymëzim nga stili unik italian. Tendencat ndryshojnë dhe megjithatë modeli klasik i mbijeton kohës, gjë që përshkruan në mënyrë të përsosur filozofinë e Vanto-s. Pasi në Showroom-in tonë do mund të gjeni këtë filozofi të shfaqur tek produktet.

Brande te cilave mund ti besoni:

smeg-home
espreso
5 Tetor 2019

Përjeto Smeg

Ejani prane showroomit tone me date 5 Tetor 2019 per te perjetuar nje ekperience fantastike.

Product Finder

Ju ka pelqyer nje produkt po nuk po e gjeni dot?

Ju ndihmojme ne!

Vizitoni Showroomin

Vizitoni Showroomin tonë për të parë nga afër produktet!

Asistencë teknike

Keni nevoje per ndihme?

Ekipi jone i eksperteve mund tiu ndohmoje!